Inwoners van Begijnendijk die het niet eens zijn met de gevoerde politiek of andere <mis>toestanden kunnen dat aan de locale redactie melden.
deze morgen loopt er een e-mail binnen met een foto van een vuilbak die op het Kerkplein van Begijnendijk staat, de foto is maandagochtend om 07h15 genomen met volgend commentaar : - Het is niet de schuld van het gemeentepersoneel dat... - Het is niet de schuld van het gemeenteperoneel dat.... - Ik constateer alleen maar dat.... Een belastingbetaler van Begijnendijk. Wees gerust ik ben geen verzuurde of onverdraagzame inwoner, daarvoor leef te graag en maak ik veel te graag plezier. Een inwoner van Begijnendijk (niet anoniem) Marc Verlinden.
Neen de afval is niet afkomstig van de vegetarische eetdag (paneel op achtergrond) maar van de festiviteiten van de Pinksteren, waar de nieuwe "Shirts" van het feestcomité wellicht ook paradeerden. Aan het achtergelaten vuil ziet u de mentaliteit in Begijnendijk, vuil overal dumpen, waardoor de dorpspolitici zichzelf in de gazetten brengen met het minste restafval in de gazet ! NVDR. Tijdens de recente rommelmarkt paradeerden verschillende MGB'ers met een nieuw hemdje waarop "Feestcomité BEGIJNENDIJK" staat gedrukt, deze vuilbak hebben ze niet gezien ? Toch is Begijnendijk (2e Link) nog om 01:44u op de Morsum Magnificat website komen kijken .... Morsum Magnificat houden ze wél in de gaten, de vuilbakken niet.
Morsum Magnificat ® Professioneel.
Heeft u nieuws uit Begijnendijk ? Laat het ons weten, stuur een e-mail naar :
of bel 016 60 08 55